Trångsunds Fastighet & Trädgårdsservice tar över fastighetsskötseln

Från och med den 1 april 2020 är det de välkända killarna i Trångsunds Fastighet & Trädgårdsservice (TTF) som återigen tar över skötseln av föreningens hus och parkområde. Precis som tidigare lämnar du eventuella felanmälningar på föreningens telefonsvarare. Läs gärna mer om ansvarsfördelningen mellan föreningen och dig som medlem på ”Våra lägenheter”. Kontaktuppgifter till fastighetsskötaren och övrig förvaltning hittar du under ”Kontakta oss”.

13 reaktioner på ”Trångsunds Fastighet & Trädgårdsservice tar över fastighetsskötseln”

  1. Hi, its fastidious post on the topic of media print, we all be aware of media is a enormous source of data. Celestine Wilton Dorian

  2. Using chalk, sketch out the image of a ladder, then, starting at the bottom, step in and step out from each square until you have made it to the top. Hannah Hayden Seltzer

Lämna en kommentar

E-postadressen publiceras inte.